Лікування під мікроскопом

Особливості лікування каналів

Кожен зуб має складну систему каналів з судинами і нервами. Хоч вона надійно схована, та є найбільш вразливою і потребує ретельного лікування.

У нашій клініці воно відбувається у декілька етапів. Спочатку стоматолог робить знімок аби визначити кількість кореневих каналів та здійснює анестезію. За тим розміщує захисну прокладку (коффердам), щоб ізолювати зуб. З одного боку - від потрапляння всередину зуба слини та бактерій, з іншого - дезинфікуючого розчину у ротову порожнину.


Далі лікар відкриває канал, просверлюючи спеціальним інструментом отвір у пульповій камері. Власне очищення здійснюється файлами - тонкими і гнучкими голками різного діаметру, та антисептичним розчином, який вводять у середину та активують ультразвуком. Фінальний етап - підсушування та пломбування. Для останнього часто використовують гіпоалергенний матеріал - гутаперчу.

Зазвичай, процедура триває не більше години. У складних випадках лікаря слід відвідати декілька разів: для лікування запального процесу, а опісля - чищення та пломбування.


Що таке дентальний мікроскоп?
Дентальний мікроскоп — оптичний прилад, що може збільшити зуб та його порожнину до 40 разів. Ми використовуємо його у таких випадках:

  • діагностика — виявляємо незначні пошкодження та захворювання на ранній стадії;
  • лікування кореневих каналів — дозволяє розгледіти найдрібніші анатомічні структури, точне очищення та тривимірну герметизацію кореневих каналів (3D обтурацію);
  • полірування запломбованої зони — уникнути мікротріщин та нерівностей. Від щільності прилягання пломби до емалі залежить наскільки довго вона слугуватиме;
  • реставрацію зуба, ортопедичне лікування;
  • малоінвазивна операція — дозволяє використовувати надтонкі інструменти та атравматичний шовний матеріал, менше анестезії та пришвидшити процес загоєння.

Простими словами, мікроскоп — це доступ до важкодоступних місць, точність та якість процедури, робота лише з пошкодженими тканинами, без ризику ускладнень та додаткових рентгенівських знімків.

Ціни
Iнструментальна, мед. обробка і пломбування методом 3D обтурації
1 канал (мікроскоп) в один етап
2952 грн.
2 канали (мікроскоп) в один етап
4320 грн.
3 канали (мікроскоп) в два етапа
6591 грн.

Форма запису

Ми оперативно зв'яжемося з вами, щоб погодити час запису на прийом і необхідні роботи.
Адміністратор Анна
Працюємо кожен день
з 9:00 до 21:00